Zakup nieruchomości to ważna decyzja. Wielu osobom kojarzy się z poświęceniem ogromnej ilości czasu i dużym stresem, a czasami, niestety z nietrafionymi inwestycjami. Jak spowodować, by transakcja kupna nieruchomości była przyjemna, korzysta i bezstresowa?

Wystarczy zaufać ekspertowi w tej dziedzinie!

Aby móc nazywać się ekspertem i profesjonalistą na rynku nieruchomości, Grabska.pl nie tylko poszukuje dla swoich klientów wymarzonej nieruchomości do zamieszkania, wynajmu lub jako inwestycji, ale również świadczy szereg usług, niezbędnych przy takiej transakcji. Posiadając wiedzę rzeczoznawcy majątkowego, dokonuję profesjonalnej wyceny nieruchomości dając klientowi informację, iż nie przepłaca za nią. Upewniam się, iż nieruchomość jest wolna od wad prawnych, bądź też, nie stanowi samowoli budowlanej. Sprawdzam dokumenty dotyczące nieruchomości, tak aby dać klientowi bezpieczeństwo i pewność podejmowanych decyzji. Moja szeroka wiedza obejmuje również tematy sukcesji i podziału majątku, co daje klientowi zabezpieczenie jego finansów w przyszłości. Kolejną, dodatkową usługą jaką możesz u mnie zlecić jest ekspertyza poprawności legalności zmian, po której klient otrzymuje zaświadczenie, iż wszystkie dokonane przez lata zmiany budowlane, były zgodne z prawem. Podobnie sprawa ma się z badaniem technicznym z gwarancją. Po ocenie stanu technicznego budynku, stropów, podmurówki, instalacji elektrycznej czy gazowej, przeprowadzonego przez certyfikowanego specjalistę, Klient może otrzymać dokument poświadczający stan nieruchomości.

Jako wyspecjalizowany ekspert kredytowy, jestem w stanie nie tylko szczegółowo przeanalizować najkorzystniejsze obecnie na rynku oferty kredytów ale również znaleźć taki bank, w którym otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej przez mojego klienta, będzie najwyższe. Pomagam wypełnić wniosek, zgromadzić niezbędne dokumenty, a po otrzymaniu kredytu, podpisać umowę kupna u notariusza.