Grabska.pl  to kompleksowa obsługa na rynku nieruchomości, skierowana szczególnie do osób wymagających, które oczekują pełnego zaangażowania i profesjonalizmu w działaniu!

To połączenie wiedzy z zakresu nieruchomości, finansów, prawa, zarządzania, ubezpieczeń i inwestycji. Szeroka wiedza w tych obszarach wsparta długoletnim doświadczeniem, to moja główna przewaga rynkowa. Klient korzystający z moich usług nie musi sam załatwiać spraw z wieloma doradcami, m.in. z kupującym/sprzedającym, z rzeczoznawcą, bankiem, notariuszem czy ubezpieczycielem. Wszystkie te żmudne i często trudne rozmowy i negocjacje, w jego imieniu, prowadzi właśnie Grabska.pl. Dzięki temu udaje mi się uchronić swoich klientów przed ewentualnymi problemami, które mogą pojawić się przy tego typu operacjach.

Co to oznacza w praktyce?

Sprawdzam szczegółowo wszelkiego rodzaju dokumenty. Tu jako przykład mogę podać m.in. plany przestrzennego zagospodarowania terenu. Może się bowiem okazać, że po wybudowaniu w okolicy ruchliwej ulicy, domy czy mieszkania stracą na wartości albo, że dany teren jest obszarem popowodziowym, którego nie będzie można ubezpieczyć. Dokładnie analizuję zapisy w umowach deweloperskich, gdyż uzgodnione z deweloperem warunki np. dotyczące połączenia mieszkań, zmian konstrukcyjnych czy powierzchnia ogródka w mieszkaniach na parterze, nie poparte zapisami w umowie, mogą okazać się tylko czczymi obietnicami. Dokonuję profesjonalnej wyceny domu/mieszkania czy działki aby moi klienci nie spotkali się z odmową kredytowania zakupu, z powodu przeszacowania wartości nieruchomości. Pomagam w zdobyciu środków na zakup nieruchomości, służąc wiedzą, doświadczeniem i pomocą, w wyborze najodpowiedniejszej oferty kredytowej. Dodatkowo świadczę usługi home stagingu, czyli pomagam klientom przygotować mieszkanie do szybszego najmu lub sprzedaży za jak najwyższą cenę.

Mam jedną podstawową zasadę - Klient z moją pomocą, ma spełnić swoje marzenia!